Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Shala - Bij E Nanes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

jan mbledh qikat
sot per ty, kang po knojn oo me lot ne sy
sa shpejt shkun kto dit qiknis,
erdhi dita me dal prej shpis

nale lotin bija ime,
erdhen krushqit per met marr,
pershendete bab e nan e ta bejn mundin hallall 2x

ref bij e nanes mori bij,
e ke shti nanen n'merzi
je ba nuse per me shku,
20 vjet shpejt kan kalu 2x

po te percjellin bab e nan,
perkrah vllau ty po te mban,
po thot motra pom len wet me kan tash e kaj ni dertt...


Ky tekst u dërgua nga mun te lihet bosh

Motrat Shala - Bij E Nanes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bij E Nanes".
3. Video është e këngës "Bij E Nanes", por nuk këndohet nga Motrat Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Shala:


Komente 0