Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mozzik - Legjendari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

22/01/2015

2015-01-22T15:33:29+00:00Rapperi i ri dhe i talentuar Mozzik, do sjelle shume shpejt projektin e ri me titull "Legjendari". Kete gje e ka treguar ne rrjetin social Facebook duke shkruar:
"Javen qe vjen t'dielen ne youtube new song "Mozzik - Legjendari".

Teksti se shpejti... pas publikimit te videoklipit


Më Shumë Këngë Nga Mozzik:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet