Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mozzik - Pa Pa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  284

Ajo sen nuk tha
Veç ma boni papa
S'majti ça tha
Veç iki papa
Gjithçka çka m'tha
Ke veç ni papa
S'dike ça e gjeti
Veç ma boni papa x2

Ke mëngjes i ftohtë
Kur ti ike brriu, brriu
E sonte nata shumë nxehtë
Unë po t'thom ty: qiu, qiu
Vallah Bilah, me ty nuk hi n'gjynah
Ti je shumë e keqe, as qeni nuk t'ha
T'kuptoj që t'vranë e m'shanë se sun e man
Ama scheiße egal

Eu mirë që ike
Se trunin ma qive
Mu mu keshke
Kur dojshe me shku n'Maldive
Me mu, me mu
Unë me ty me harxhu?nerva
Paret jon tu shumzu, better
Qekjo kanga me t'shëmtu

Ajo sen nuk tha
Veç ma boni papa
S'majti ça tha
Veç iki papa
Gjithçka çka m'tha
Ke veç ni papa
S'dike ça e gjeti
Veç ma boni papa x2

Nuk di çfarë e keqe të gjeti
Ty s't'ka folë ftyra, ty t'ka folë sherki
Tash t'boj me fol vetë me veti
Kush k*rin po menon që je ti?

Jom i bardhë e zemrën kakao
S'di mi ra pishman e me thon: kakao!
Shyqyr Zoti me ty m'ndau
Se me ty s'mu rrike
Kshtu që ciao
Mos m'merr n'gojë si sakiz
E dijnë kejtë
Une jom motherf**ker, yes
E jom real
Deri n'dhe e nuk jom artist
Jom pidh none
Nuk jom une rastsisht ktu

Check, tu u sill n'Rolls Royce
Po sillësh me f**kboys
Vet pi kerrit ja ndreçi dhamt krejtve truç
Le cash coys

Zikit s'i ha
Zikit, Zikit si ha

Zikit s'i ha
Zikit, Zikit, si ha-hah

Ajo sen nuk tha
Veç ma boni papa
S'majti ça tha
Veç iki papa
Gjithçka çka m'tha
Ke veç ni papa
S'dike ça e gjeti
Veç ma boni papa x2


Ky tekst u dërgua nga  Tonnidas   imbebe   diona   likmetavanesaMozzik
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/07/2018
Teksti: Mozzik
Musik Und Produktion: Miksu & Macloud
Mix Und Master: KingsizeMozzik - Pa Pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Pa".
3. Video është e këngës "Pa Pa", por nuk këndohet nga Mozzik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (9)

32
11
15
27
7
11
10
14
26

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mozzik:


Komente 0