Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mozzik - Bonjour Madam (Feat. Noizy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  61

Hey siri, play bonjour madam
Sexy, nasty, stylish, vozit Bentley
Pretty girl, veshun Fendi
E kisha honger, sikur Candy
Bonjour Madam, Comment tu t’appelles, Bonjour Madam aaaa
Was geht Madam wie war dein name name nochmal
Ku je madam, format e trupit i ki shum gjan aaaa
Ku je madam, format e trupit si ki normal aaaa
Ke-kejt dhomen e ka mush me Channel-i
I pelqen asaj kejlli jenner-i
I ka bo vet s’ja ka ble frajeri
Syt e saj mkan kap si skaneri
E qoj nturki e ajo mthirr abi abi….
ajo nKosove mu mthirr babi babi…..
E ajo nshqipni mu mthirr lali lali….
E ajo mgjermani mu mthirr shaci shaci……
Vec qoma lokacionin o pllum, vi un ta prishi gjumin nese tnxo un ngjum
E mos tfoli ma shum
Vec tni un qaty vec boom boom like..

Bonjour Madam, Comment tu t’appelles, Bonjour Madam aaaa
Was geht Madam wie war dein name name nochmal
Ku je madam, format e trupit i ki shum zjarr aaaa
Ku je madam, format e trupit si ki normal aaaa

Noizy
Sta di emrin po ti ma din temin..
Hajde ulu shari ti e din venin
Sa mir po dukesh baby ti e din renin
Shkruj thellé zemer si ma ki qejfin
je bo si franceze, londineze,
Bonjour, Salute hmm komplimente
Syt si tajlandeze, trupin si prej jamaic
qanten Dior dhe ndor e ka Rolexin

I love a rich bi**h come a f**k a rich kid,
made a million last month just on business,
Pertoj me fol shum vec kom qef aksione,
A ke bo seks naj her privat avione,
Zemer zemer Hajde lujt pèr mu pak,
Sdu me dit ca folin Hajde Luj pèr mu tash,
Nuk je normale jo kam met krejt pa fjal,
Raoudi 3 dhe ti sin me u nal,

Mozzik ref

Bonjour Madam, Comment tu t’appelles, Bonjour Madam aaaa
Was geht Madam wie war dein name name nochmal
Ku je madam, format e trupit i ki shum zjarr aaaa
Ku je madam, format e trupit si ki normal aaaa


Ky tekst u dërgua nga Play Video - YoutubeMozzik
Featuring: Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/10/2021
Teksti: Mozzik & Noizy
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: Rvchet, RZON & PllumB
Recorded: Rvchet & Rzon & Engliversal
Mix & Master: Term & Rvchet / Westpoint StudiosMozzik - Bonjour Madam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bonjour Madam".
3. Video është e këngës "Bonjour Madam", por nuk këndohet nga Mozzik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

6
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mozzik:


Komente 0