Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mozzik - Hotel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9

2x N'hotel, numer 7, me shofer, v'jen me marr
Ajo, po del, me ni star, bash star, hoodstar baby

N'hotel, numer 7, n'ora 7, vjen ni loqk e gat ma bon naten e gjat
Ajo porosit champagne edhe, frutat n'pjate
Ma gic qafen si blet mthot gjakun e ki mjalt
7 vet pja lypin, e 7 vet tjer pi shkrujn
Me mujt me mpa najkush me to, 7 vet m’gjujn
Vozit BMW 7she edhe numrat i ka 7tshe
Para se me ec, 7 her mputhi nfaqe

Me ty ma ka rrok si nlloto, sikur loja gervisht-fito
E tash asnjona tjeter sma do,kët lifestyle e kena moto

2x Me ty mran krejt 7she, 7she, 7she
Me ty du vec paqe, paqe, paqee

Reff 2x: N'hotel, numer 7, me shofer, v'jen me marr
Ajo, po del, me ni star, bash star, hoodstar baby


Ajo cohet n7 edhe flen tnesermen en 7
Se tripi i pelqen dhe e bon me orar tgjat
7 her kom dal me to, mtha “paske shum nafak”
7 gushti u kon i funit e maj men dhe sikur dat

N7 shtete i kom ndrru 7 krevte
Po se di problem me gjete, un ti dua dhe defektet
Vec ti mi con t’rrënqethnat, vec ti kur tshoh mkapin ethnat

Menova qe tkapi si nlloto, amo qesaj here spe do
Po lypi si ti, po spo shoh
Mamma mia ca mke bo

Vec ti em kape kape kape
A u knaqe knaqe knaqe
Vec ti dite mkape mkape mkape
E di u knaqe knaqe knaqe
Mozzik
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/02/2022


Mozzik - Hotel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hotel".
3. Video është e këngës "Hotel", por nuk këndohet nga Mozzik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mozzik:


Komente 0