Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mr. A.B

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mr. A.B është një këngëtar i njohur. Derisa partitë e mëdha në Kosovë bëjnë këngë të posaçme për fushatë elektorale, Partia e Fortë ka ndryshuar zhanër pak para mbajtjes heshtjes parazgjedhore. Partia e Fortë e ka rekomanduar hitin e tyre më të ri, “Kjo është Kosova” kënduar nga Mr A.B. Kënga prek realitetin kosovar dhe është rekomanduar nga nënkryetari legjendar Yll Rugova....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Big-K

Fenix

Rapp Dogg

Juli

Mirsad Shabani

Shpetim Levendi

Sejdi Sejdiu

Agron Kalisi

Erkan Kumanova

Morina

Tags: Mr. A.B


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet