Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
BIOGRAFIA: Mr. B është një këngëtar. Bekim Osmani lindi ne Qytetin Kumanovë dhe jeton në fshatin Llojan të komunës së Likovës ka mësuar në shkollën e mesme Ekonomike Pero Nakov në Kumanovë. Fillon me këndim prej 17 vjet vitit 2010 me këngën e parë me titull Re@L-K Ft. Mr.B And Dost mc - Blows Up 2010. Bekim Osmani (Mr.B) është një rep këngëtar Kumanovar ai shkruan dhe inqizon këngë shumë të pëlqyera dhe të kërkuara nga rinia. Më datën 19.01.2011 inqizon këngën JoinnT & Mr.B Ft. Rea...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Bungi

Kann1

B-Ullet

Mc.Yahoo

Papel G

A62

X1

Eni-G

Ximi

Tonny-D

Tags: Mr. B, Mister B, Mr.B, Mr B, Bekim Osmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet