Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr Elvis - Cu Boka (Feat. Er Bass, Baba L1 & Gazu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

ladys and gentelman welcome to the party
ooooo cu bojka kneeej made in albania gjithaneeej 2x
ooooo cu bojka sot femrat sikur droga ooooo cu bojka pa femra shuhet bota ja ku ja nis une me pak fjal do flas per qenien qe ne jete na dha do flas shume shtruar vec per femrat super seksi cdo gj ne jete pa to eshte e kot dhe per me teper pa ato nuk bejme dot nuk ka me to jojo nuk ka jo ne kete bote krijese e bridhte qe kerkon vec vemendje mbaje pran perkedhele plot me endje te shtohet jeta kur prane tyre ti jee ka lezet kur te flasin ole pershperisin e flasin oee aty mes tyre atmosfera shume ok ooooo cu bojka sot femrat sikur droga ooooo cu bojka pa femra shuhet bota ooooo cu bojka me to nuk luhet lojra ooooo cu bojka shume nacu po ju shkonkan hej chica loca duhet mar hopa pupu cu bojka me mu sa shkojkan sa i bukur trupi saj e lagur me shompaj gjithe syte tek ty i kan morena morena hola mami ke te pasa bajla bajla


Ky tekst u dërgua nga SebastianMr Elvis
Featuring: Er Bass, Baba Li & Gazu
Publikimi: 02/09/2013


Mr Elvis - Cu Boka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cu Boka".
3. Video është e këngës "Cu Boka", por nuk këndohet nga Mr Elvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mr Elvis:


Komente 0