Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Leutrimi - Pi Raki Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pi raki menoj menoj per ty shoh fustanin n mendje te mbaj oj rii se pa ty jeta nuk vazhdon ooo ku shkove tii ooo ....

Pi raki menoj menoj per ty shoh fustanin n mendje te mbaj n'dry se pa ty jeta nuk vazhdon ooo ku shkove tii ooo ....

oooo pi raki menoj menoj per ty shoh fustanin n mendje te mbaj oj rii se pa ty ,pa ty s'jetoj
oooo se ku shkove ooo pi raki menoj menoj per ty se ku shkove n mendje te mbaj n dry se pa ty , pa ty s'jetoj ooo ku shkove aaa ovovovo


Ky tekst u dërgua nga  niTTa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mr.Leutrimi
Publikimi: 25/12/2016


Mr.Leutrimi - Pi Raki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pi Raki".
3. Video është e këngës "Pi Raki", por nuk këndohet nga Mr.Leutrimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mr.Leutrimi:


Komente 0