Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Safet

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Ternoc I Vogel 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Mr.Safet është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mr.safet eshte njeri nder kengtaret me te degjuar ne Gjilan dhe fshatrat perreth. Ai eshte njeri prej me te rrezikshmeve te grupit Double-G ArmY sepse shperthyer me thike e7-korrik.Ai Tani Jeton Ne Bern Te Zvicres Dhe Eshte Duke u Marr Me Albumin e Pare Te Tij Me Grupin Double-G ArmY....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Double G Army

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dryton Deqanasi

Monny

Lil' Liri

Ylli Trokitës

VZ

Alidema

Prince Double H

Cyanide

Sela aka Boszman

Jeton

Tags: Mr.Safet, Mr Safet, Mr. Safet


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet