Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Safet

Mr.Safet
  • Vendlindja:
  • Ternoc I Vogel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Tetor 1984
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: hip-hop

Mr.Safet është këngëtar i njohur. Mr.safet eshte njeri nder kengtaret me te degjuar ne Gjilan dhe fshatrat perreth. Ai eshte njeri prej me te rrezikshmeve te grupit Double-G ArmY sepse shperthyer me thike e7-korrik.Ai Tani Jeton Ne Bern Te Zvicres Dhe Eshte Duke u Marr Me Albumin e Pare Te Tij Me Grupin Double-G ArmY.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  LolittaGG  

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i labelit

Double G Army


Komente 0