Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Safet - Cka Don Me Bo  (Feat. KOG)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

KOG

25/11/2008

2008-11-25T13:02:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cka Don Me Bo" kënduar nga Mr.Safet.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mr.Safet i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mr.Safet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet