Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Safet - Na Jem Gg  (Feat. KOG)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

KOG

20/12/2012

2012-12-20T17:40:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Jem Gg" kënduar nga Mr.Safet.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mr.Safet i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mr.Safet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet