A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mr.Trimi - Zhurma E Fjales  (Feat. Buja & VZ)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/03/2012

2012-03-09T21:09:18

Featuring

Buja

Featuring

VZ


Refren 2x: Vz
Dit vin e shkojn, net nuk pushojm /
Syt mu kan kuq, veq um letojn /
Veq me fjal, ju qoj pezell n'ajr /
24/7, une jam majr /

Verse 1: Mr.Trimi
Jom gipc se, ta kisha qi rodin e nones tkisha shti en gipc bre /
Trip i flliqt ke, mos me kry e me pas t'nisne /
Kur t'vjen merre ni fshise, pastro vendin e dil prej liste /
Se sje en kit far pozite /
E tash veshin po jau smujna, po kujna /
Tybe sdi sa o shuma, e inagjorve qe folin me kungja /
Na po lujna per qefi, sun del para, masi mas ke ti /
Mas keqi fejka, ju kallxojna qa o orginaliteti /
Ju po ngoni po spo nishi, un sjom 1`shi po dyfishi /
Qdo mc en rim ta iqi, Mr.MaddaFakka ju prishi /
Pe Rapizhi, pe kapi lapsin, fleten pe flliqi /
Ma mir difshi, po spo dishi /
i hijm analogit, dridhja dores psikologit /
En fleten e par t'bllokit, shkrun Kujdesu prej Sodit /
Zotit i lutna, po kerkuj si kerkoj ndihm /
Ket zhurm kaq tmadhe, tjeter kush a pe nin /

Refren 2x: Vz
Dit vin e shkojn, net nuk pushojm /
Syt mu kan kuq, veq m'letojn /
Veq me fjal, ju qoj pezell n'ajr /
24/7, une jam majr /

Verse 2: Buja
Mick chek, chekirate mikrofonin /
Klick klack, im a hit u with a wornin /
Get back, edhe mos ma rrit zonin /
Kush tha qka, t'rrehi me stupc tonin /
Ti ondrron n'jet, me pas pare n'kulet /
Qa po n'dodh me neve, sicili po pec /
Perpara spo hec, po presum mu dhez /
Per do sene tjera, jo nuk ban mu leq /
Qdo sen e ka 1 domethanje, kjo domethan /
Teton du mi pa Bloody Alboz, at her qysh jena kan /
At her qa kena ba, qitash e bajna prap /
Mu nuk um vyn budigartat, mu m'vyn 1 avokat /
Po duhet kunder ligjit, se ja qiva nanen kejt /
Po du me dit dashnija, ndaj meje ku ju ka met /
A je me mu a je me neve, e download-ove nuk e bleve /
Nuk ka lidhje qfar do teme, une gjith dalloj prej tjerve /

Refren 2x: Vz
Dit vin e shkojn, net nuk pushojm /
Syt mu kan kuq, veq m'letojn /
Veq me fjal, ju qoj pezell n'ajr /
24/7, une jam majr /


Lyrics submited by  Orginallat   dittsS
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019