Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Trimi - Dominojm (Feat. Dredha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ref: Dredha
...................................................
Qoj durt nalt maj nalt maj nalt
Ti me 1 fishek qoj durt nalt
Qoj dur nalt maj nalt maj nalt
Edhe nese snalesh qoj durt nalt
Kqyre qa po thojn T.B.A dominojn
Ane mban botes kejt njerzit na lakmojn
Kqyre qa po thojn T.B.A dominojn (dominojn)
Vijn e shkatrrojn kejt binen e rrotllojn
...................................................

Mr. Trim
...................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendMr.Trimi
Featuring: Dredha
Publikimi: 12/09/2012


Mr.Trimi - Dominojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dominojm".
3. Video është e këngës "Dominojm", por nuk këndohet nga Mr.Trimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mr.Trimi:


Komente 0