A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mr X
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Mr X është këngëtar. Në Maj 2014, Mr X merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Dashuri E Paharruar".

Më datë 27 Maj 2015, Mr.X publikon videoklipin "Hot Season".

Më datë 16 Qershor 2015, Mr X publikon videoklipin "Party".

Më datë 28 Nëntor 2015, Mr X publikon videoklipin "S'e Bojna Si Ti".

Më datë 18 Prill 2016, Mr X publikon videoklipin "Bone Veç Per Mu", në bashkëpunim me Leuname.

Më datë 29 Dhjetor 2016, Redioni publikon videoklipin "Kacurrelja Lalit", në bashkëpunim me Mr X.

Në Dhjetor 2017, Mr X merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Eja Zemer", në bashkëpunim me Ledian.

Më datë 12 Janar 2018, Mr X publikon videoklipin "Brabus".

Më datë 21 Mars 2018, Mr X publikon videoklipin "La Merde", në bashkëpunim me Lodo.

Më datë 5 Tetor 2018, Mr X publikon videoklipin "One Shot".

Më datë 9 Qershor 2019, Mr X publikon videoklipin "Anonim".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019