Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr X - Dashuri E Paharruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

kjo esht nje histori nje dedikim real per engjellin tim mbrojtes gjithmon me kujtohen momente magjike po smundem t harroj castin kur ti ike m kujtohen momentet kur dor per dor vraponim atje ne rrug atje ku jetonim ateher e kisha e kisha dashurin ateher e kisha e kisha lumturin po tani zemra ka ngelur n hidherim e di qe ti jo tani sme degjon eci rruges akoma enderroj per dy syt e tu qe smundem ti harroj nuk mundem sdi sdi si t veproj ne mendime te teperta nuk mundem te vazhdoj per nje jet deri sot un e kam jetuar ne tingujt e muzikes kam per ta treguar nuk kam per ta harruar nuk kam per tu dorezuar gjithmon ne zemren time ngelesh poezi e shkruar engjelli jot jam pran teje do te rri sa her te kesh nevoj shpirt un do t vij te ti gjithmon n krahet e tua mua do me mbroin por syt e tu kurr mua sdo me shohin tju tregoj historin ashtu sic me takon tju tregoj dhe jeten ku zemra nuk jeton nje dit se bashku ne trotuar kalonim nje makin me shpejtesi ne krahun ton preu timonin e mar menjeher ne krahet e mi duart plote gjak qaja si femij e mar ne te shpejt e dergoj ne spital por ishte shume von ajo nuk ishte gjall e dergoj dhe e gjej esht aty dhe me prek afrohet dhe largohet as ne gjum sjam i qete nk jan endrrat e keqija po zeri i saj qe me flet kujtimet qe lam pas do me ndjekin perjet sa do vite te vijn sa do vite te shkojn sa do qe te largohem do te dua gjithmon sa do larg te ndodhesh un e ndjej ti me shikon ende me ben te lumtur kam nje engjell qe me mbron engjelli jot jam pran teje do te rri sa her te kesh nevoj shpirt un do t vij te ti gjithmon n krahet e tua mua do me mbroin por syt e tu kurr mua sdo me shohin .. 2x
Mr X
Publikimi: 28/02/2014
Festivali: Top Fest 11


Mr X - Dashuri E Paharruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Paharruar".
3. Video është e këngës "Dashuri E Paharruar", por nuk këndohet nga Mr X.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mr X:


Komente 0