A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Mr X
  • Bone Veç Per Mu

Official Video

Mr X - Bone Veç Per Mu  (Feat. Leuname)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/04/2016

2016-04-18T17:00:01

Featuring

LeunameKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bone Veç Per Mu" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mr X i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019