Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mr X - One Shot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Shot".
3. Video është e këngës "One Shot", por nuk këndohet nga Mr X.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mr X - One Shot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/10/2018

2018-10-05T16:48:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "One Shot" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mr X i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Binny Smalls - One Shot

Kthemi nime n'shkrime t'shkrime, me krime ma zi se n'Krime
në t'kallën n'incizime, sma nin, s'repovas tulifar beat'e
diggin' crates, flokë t'thime, për cdo stine, so me t'nime
as e mart n'prallë as n'tregime, it's Bini a m'nive? Pioner pi ma t'rive...
Jena live from the f**kin' Projects, qaty ku i lo me nonsense!!!
So n'trend, me ardh t'lojn ment, edhe 50 jet pa Cent...
Reprezentativ përher rap fugitive, nanq foolish ti, s'kullësh ti. (Hah)
Po t'ni trimni, lyrically mafi, technically me t'pa ma fmi
se po bahët llafi, hala si ni far vakti...
Still s'respektoj kurrfar pakti, se ti Pac'i si Biggie, Majklli Bini...
Qësaj here, let it be easily, secili po del si n'Sicily legally
se ti ligi, n'drums Lindi has Gilangji, kejt i mar ngji
my G, osht tu ndodh magji! Nigga nigga... Whatchu know about me?
Fresh 2 Death, tu thy sef, Ski Mask'ën vnut n'dorza t'zeza...
S Line Sh4, 9 thesa n'kthesa, tani tu ngreh tu gjujt për 3sha
I përvjelna punës, sjom kon fans i t'shtunës, shumë shumë zhurmës...
T'zit tappin' on our phones, n'pidh t'nons, net t'gata dit t'shkurta, pi si u kry lufta
undercover si Shik'i, grimey si Sticky, pi Gilanit vet qaj nënqimi...
Holla holla holla back ya...

[Hook]
For the luv, For the luv of Hip Hop
kom bo shkas, jom mirrë me shkas!!!
For the luv, For the luv of Hip Hop
jom bo has... Hip Hop 2X

What my mind see... starvin' people
with a big ego, dressin' flamingo
Livin' a life, like winnin' a Jackpot Bingo
deez muthaf**kaz havin' heat stroke...
Everytime I come a round bro
that ain't the same no more...
Still sniffin' that C4, rockin' '94
Gilan styles, heavy metal, hajde merrum...
dalum e marum e kallum e qesum e shujna
qështu blujna, moti na njohin, s'jena t'huj na
Ni her për Juve wut up, kejt Rrugve word up...
Catch me in a parkin' lot!
where I smoke & hustle a lot
to all my Fellaz livin' it up
9 to 5, 10 to 10 brothaz "ONE SHOT"

[Hook]
For the luv, For the luv of Hip Hop
kom bo shkas, jom mirrë me shkas!!!
For the luv, For the luv of Hip Hop
jom bo has... Hip Hop 2X

Matolale - One Shot

Sa per shok i can take one shot
Dhe per shok gjuj dy her duble shot
Pa ju prek hic jenii ra ntok
Jam stervit shum heret nket sport
I'm a f**kin designer
I can f**k your feelings and your mama
Po skom ardh un ktu me bo drama
Vec Du me bo dollar si obama
Ulalala, ajo bythet i ka si braziliana
Isha bo rreper edhe tisha lind n'uganda
o plako jemi banda me gjiganda
I m do it for my mama and my brother
Kom me cek per shok e per my father
Live that life like sem ha palla
Kom me lon gjurm me shum se osamaa, binlanden
Nket loj erdha i paftum po pa i heq kpucet un u futa mren,
Ata sdun ta pranojn po e ndjejn qe un jam fenomen,
Me u fiksu ju shplaj si nlavazh une jasht sigurisht dhe mren,
Fuck ti e din ket sen,kshuqe po futem ntem...

Refx1
Ajo mu em pa,donte per mu ca,she call me papa
Bichi jot nhava,hic tok nuk ka ra,tani po don mu pa
Skom koh mo per ta, ajo mu vet mtha,ja ka nis me qa
Spo fol me emra vlla, se ajo vet ta tha,qe si Mato ska

Bang bang wow
Shife kush erdhi dhe degjo ca kerko
Shut up o kar nisja mu prezanto
Un jam bisha shkurt un jom mato
Kurr sjam perzi sjam bo si ato
Kom majt venin tim e di qe smdo
Po nvend tat me shum mdo ajo mdo ajo

Jam msu per me mbijetu me 50 lek nrrug jo me 50 cent po probleme tu i zhduk
Skemi pas shum po skemi ul hund do mu marr me mu okej po zgjidh se ncilen pun

Sdu shum po rendsi ka qe mdun
Ca tipa i fiksksokam un
Ca tjer sikur na dukan shum
E ne me demek gjoja i besum

Refx1
Ajo mu em pa donte per mu ca so shi call me papa
Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don mu pa
Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis me qa
Spo fol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska

Ejjj nuk jam tu knu se u bo trend
Po kisha super stil qe un nuk e dija as vet
Ti vjen me gucci un tvi me fend
Sado ke bo pare ski rendiment
Im so sorry but i am so late
Nuk kam koh se e kam me tshpejt

Ej Waa shit
Mato tu lujt me tak tik
Erdha Lojen me gra bit
Supersajan si ma gjik
Pare do boj ktu vej pik
Moden tu njek im so chic
Rrepin e kthej nrepublik
Yess yess nrepublik

Refx1
Ajo mu em pa donte per mu ca so she call me papa
Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don mu pa
Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis me qa
Spo fol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska

Genta Ismajli - One Shot

Ndryshe e boj un
ma mir nuk ka askund
percjele rhytmin , majtë e djatht
Me mu n'Club Musika
ben me ba levizje , dridhe trupin
Boomm Boomm &
Bounce Bounce

Ohh

Ref 2x :
One Shot
two Shot
three Shot
Four eeejj

Everybody in the Club is going Crazy
Ani djalo Put your hands in the Air ejj
So Put your hands in the Air

Nuk du mu nal sot yeah yeah
just bring it back
Move to the left
Move to the right
the sound to me yees ooh

Afromu ngat , e di qka don
TI UN sont mos mendo per tjeter kon , like

Ref 2x :
One Shot
Two Shot
Three Shot
Four eeejj

Everybody in the Club is going Crazy
Ani djalo Put your hands in the Air ejj
So Put your hands in the Air

kshtu qe prit pak
baje qdo hap (hap )
mos u nal (nal)
Dont stop stop stop
Make it HOT HOT HOT

kshtu qe prit pak percjeleni mire
baje qdo hap (hap ) besom me mu qe duket shtir
mos u nal (nal)
Dont stop stop stop
Make it HOT HOT HOT

Ref 2x :
One Shot
Two Shot
Three Shot
Four eeejj

Everybody in the Club is going Crazy
Ani djalo Put your hands in the Air ejj
So Put your hands in the Air

kshtu qe prit pak percjeleni mire
baje qdo hap (hap ) besom me mu qe duket shtir
mos u nal (nal)
Dont stop stop stop
Make it HOT HOT HOT
Më Shumë Këngë Nga Mr X:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet