A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: MRK është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Shkurt 2015, Mrk publikon videoklipin "Per Muzike Kam Lind". Më datë 9 Shtator 2015, Mrk publikon videoklipin "Wake Up". Më datë 20 Mars 2016, Mrk publikon videoklipin "50 Gramm", në bashkëpunim me Ob Diablo. Më datë 27 Mars 2016, Mrk publikon videoklipin "Bang Bang", në bashkëpunim me Simbol. Më datë 31 Gusht 2019, Stresi publikon videoklipin "Nuk O Veq Gang", në bashkëpunim me MRK. Teksti i këngës u shkrua nga Stresi & MR...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

The Rose

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

Flow

Kino

I Panjohuri


Tags: Mrk, M.R.K

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019