Muaad
Muaad
Muaad
 • Emri i Vërtetë:
 • Muad Gashi:
 • Vendlindja:
 • Prishtinë Kosovë
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë Kosovë
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 30 Korrik 1991
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♌ Luani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Muaad është këngëtar i njohur. Jeton ne Prishtinë.

Më datë 25 Shkurt 2012, Muaad publikon videoklipin "Maje N'men". Videoklipi u prodhua nga Pulla.

Më datë 15 Maj 2012, Muaad publikon videoklipin "What's Up".

Më datë 16 Maj 2012, Muaad publikon videoklipin "Shko Tash", në bashkëpunim me Simpatico.

Më datë 21 Korrik 2012, Muaad publikon videoklipin "She's Mine".

Më datë 9 Shkurt 2013, Muaad publikon videoklipin "Mos U Kthe".

Më datë 4 Maj 2015, Muaad publikon videoklipin "Hajde Bojm Qef".

Më datë 29 Prill 2016, Muaad publikon videoklipin "Nuk Jom Si Ti", në bashkëpunim me Blerta Bujupaj, e cila me tekst të vetë reperit dhe muzikë nga Besart Begaj. Artistët e rinjë bashkëpunimin e tyre e sollën të realizuar me videoklip, për realizimin e të cilit është kujdesur Besart Begaj.

Më datë 30 Maj 2018, Muaad publikon videoklipin "Ajo Koka Ina". Muzika e këngës u punua nga Don Arbas, teksti u shkrua nga vetë Muaad, ndërsa për orkestrimin u kujdes Don Arbas.

Më datë 13 Qershor 2018, Bekon publikon videoklipin "Ike Larg", në bashkëpunim me Muaad. Muzika e këngës u punua nga Bekon Mehmeti, Don Arbas, teksti u shkrua nga Muaad, Bekon Mehmeti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: loralora loralora  Komente 0