Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muaad - Hajde Bojm Qef  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/05/2015

2015-05-04T16:03:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Bojm Qef" kënduar nga Muaad.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Muaad i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Muaad:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet