A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Muaad - Nuk Jom Si Ti  (Feat. Blerta Bujupaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2016

2016-04-29T18:00:02

Featuring

Blerta BujupajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Jom Si Ti" kënduar nga Muaad.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Muaad i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019