Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muaad - Ajo Koka Ina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Koka Ina".
3. Video është e këngës "Ajo Koka Ina", por nuk këndohet nga Muaad.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Muaad - Ajo Koka Ina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Orkestrimi:

Don Arbas

Teksti:

Muaad

Komente

Asnjë Koment

30/05/2018

2018-05-30T16:00:46+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo Koka Ina" kënduar nga Muaad.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Don Arbas
Teksti: Muaad
Orkestrimi: Don ArbasMë Shumë Këngë Nga Muaad:


Komente mbi këtë këngë