Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muhabbet - Sie Liegt In Meinen Armen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sie Liegt In Meinen Armen".
3. Video është e këngës "Sie Liegt In Meinen Armen", por nuk këndohet nga Muhabbet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muhabbet - Sie Liegt In Meinen Armen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

23/10/2007

2007-10-23T00:52:20+00:00

Refrain
Sie liegt in meinen Armen
ich kann es nicht ertragen.
Es war ihr allerletztes Wort
Ich liebe dich dann ging sie fort
(2 x)

Es war unser erster Streit
zwischen meinem Herz dann war sie weg (war sie weg)
Diesmal ging ich viel zu weit
ohne sie dachte ich es wi¼rde gehn.
Doch ich blieb so stur
denn ich war entti¤uscht
unser Liebesschwur. (hooo)
Doch ich brauche dich,
denn ich brauche dich,
denn ich liebe dich!

Refrain
Sie liegt in meinen Armen
ich kann es nicht ertragen.
Es war ihr allerletztes Wort
Ich liebe dich dann ging sie fort
(2 x)

(dann ging sie fort)
Wir wollten uns sehn
darüber reden, warum wir uns nicht verstehen (nicht verstehen)
Was müssen wir denn endern
wir wollten etwas finden,
damit wir uns wieder binden
doch es wurde zum Streit,
wir warn nicht bereit.
Du rastest aus und ranntest raus.
Du schriest es ist endgültig aus (auuuuus)

Du standst einfach auf,
du liefst einfach los
und ich sah es nicht (hooh)
Und in deiner Not war ich damals schuld,
dass du es nicht mehr sagst

Refrain
Sie liegt in meinen Armen
ich kann es nicht ertragen.
Es war ihr allerletztes Wort
Ich liebe dich dann ging sie fort
(2 x)

Und ich bete zum Herrn,
dass er mich zu sich nimmt,
dass ich bei dir bin,
damit wir wieder vereint sind.
(2 x)

Refrain (1 x)
Sie liegt in meinen Armen
ich kann es nicht ertragen.
Es war ihr allerletztes Wort
Ich liebe dich dann ging sie fort


Më Shumë Këngë Nga Muhabbet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet