Muhamed Gatali
Muhamed Gatali
Muhamed Gatali
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Muhamed Gatali është këngëtar. Më datë 16 Shtator 2022, Muhamed Gatali publikon videoklipin "Dashnia E Nenes". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0