Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Muhamer Duraku-Meli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Muhamer Duraku
BIOGRAFIA: Muhamer Duraku-Meli është një këngëtar i njohur. Në Qershor 2007, Muhamer Duraku merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Cka Ti Bej Ksaj Zemre"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gzim Roci

Ardi (Ardian Hasaj)

Rapp Dogg

Juli

Mc Mitrovicali

Breaker G

Arjan Effecti

Slik

Erkan Kumanova

Gilan G

Tags: Muhamer Duraku-Meli, Muhamer Duraku, Meli, Mel Duraku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet