Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meli Duraku - Mos Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te enderrova shume te bukur
fluturoje sikur flutur
perreth meje, posht e lart
krahet i kishe te hapet

Ike larg ike shkove
thash kurre z'do te shoh me ty
paspak erdhe mu afrove
mi ke pa dy lot ne sy

Mos qaj se m'plasi zemra
fluturo mos u tremb nga era
kur te lodhesh, ja pusho tek une
flutur flutur, se te dua shume

Iku endrra ike ti, iku edhe gjumi
n'enderr t'lutem kthehu prap
z'dua kshu t'ik mundi

C'me duhet kjo jet pa ty
s'esht kjo drite, vec terr i zi
s'mund ti duroj lotet n'sy
kush te hidheroj dashuri ?


Meli Duraku - Mos Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Mos Qaj", por nuk këndohet nga Meli Duraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0