Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Dridhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kur vjen vera, gocat i djeg djelli
dhe ne bohem na si cokollata
robat plazhe gjyr me qeli
ma mir rrini goca neper qadra
kur vjen vera, goca i djeg djelli
dhe ne bohem na si cokollata
robat plazhe gjyr me qeli
ma mir goca rrini neper qadra

Ref: Dridhe goce bellin dridhe ti dridhe ti
plazhi dhe muzika te bojn mir te bojn mir
nuse do digjesh ta them un ta them un
plazhi dhe dashnija te djegin shum te djegin shum

ja nont muj na iku mendja fare
goca kan siklet dhe jan rendue
sikur tishte viti gjith behare
gocat qunat sdo ishin martue(2x)

Ref: Dridhe goce bellin dridhe ti dridhe ti
plazhi dhe muzika te bojn mir te bojn mir
nuse do digjesh ta them un ta them un
plazhi dhe dashnija te djegin shum te djegin shum(2x)

Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 06/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0


Muharrem Ahmeti - Dridhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhe".
3. Video është e këngës "Dridhe", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.