Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ne dashuri gjithmon ka humb
je dhe fitore sa fat ce kisha un me ty
dhe kush ka humbur ngushullohet ne falgjore
gjdo nat matil mendoj per ty

Ref: ty te kam xhan matila te dua te dua
ta dish se me tjeter ste ndroj
kur jam larg teje zemer ti se di sa vuaj
me tjeter ty sdo ta votoj(2x)

dy syt e zi do ti puth se jan te mija
dhe buzet ce jan si qerrshi
sa po me djeg e dashura kjo dashurija
dhe po te vdes do vdes te ti

Ref: ty te kam xhan matila te dua te dua
ta dish se me tjeter ste ndroj
kur jam larg teje zemer ti se di sa vuaj
me tjeter ty sdo ta votoj(6x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Muharrem Ahmeti - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0