Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

e sa katile u tregove jaman....
si ste erdhi pak gjynah.....(2x)

un jam.....
o moj jaja.....
me dogje gjall...
o mja... o moj mja ja....

me dogje gjall e hapa zemren dhe dy fjale te thash...
vetem ty te dua ne ket dynja....(2x)

o mja.... o moj mja ja....
me dogje gjall... o mja o moj mja ja...
me dogje gjall... me dogje gjan...
me dogje gjall....me dogje gjall....
me dogje gjan.... me dogje gjall...


Ky tekst u dërgua nga Emir

Muharrem Ahmeti - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0