Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Vajza Me Sy Te Shkruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  12

Vajz me sy te shkruar kush te zemru
Nena ose baba te kan fol per mu 2x

T'dashuruar un e ti jemi tfort ne dashuri
Na ndihmo moj Perendi ne gjithmon te jemi ni 2x

Mos i degjo fjalet qe ti thon per mu
Se un dashurin ty ta kom dhuru

T'dashuruar un e ti jemi tfort ne dashuri
Na ndihmo moj Perendi ne gjithmon te jemi ni 2x

Mos e mundo veten mos me mundo mu
Eja bashk te ikim diku larg me shku 2x

T'dashuruar un e ti jemi tfort ne dashuri
na ndihmo moj Perendi ne gjithmon te jemi ni 2x

T'dashuruar un e ti jemi tfort ne dashuri
na ndihmo moj Perendi ne gjithmon te jemi ni 2x


Ky tekst u dërgua nga  zemra

Muharrem Ahmeti - Vajza Me Sy Te Shkruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza Me Sy Te Shkruar".
3. Video është e këngës "Vajza Me Sy Te Shkruar", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 1