Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Ref:
zemra ime zemra ime
vec vdekja mdan nga ty
zemra ime zemra ime
alle lelle lelle vec vdekja mdan nga ty

kam gjith jeten ce vuaj
vec per ty
ti asnjeher sme ke besu
dit e nat mendoj
vec per ty
moj tradhtare pse ma bon me hile

Ref:
zemra ime zemra ime
vec vdekja mdan nga ty
zemra ime zemra ime
alle lelle lelle vec vdekja mdan nga ty(2x)

i kujtoj ata vite ce me doje ti
i kujtoj ledhatimet e tuja
dit e nat mendoj
vec per ty
i kujtoj ato puthjet e tua

Ref:
zemra ime zemra ime
vec vdekja mdan nga ty
zemra ime zemra ime
alle lelle lelle vec vdekja mdan nga ty


Muharrem Ahmeti - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0