Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muharrem Ahmeti - Matilda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Matilda".
3. Video është e këngës "Matilda", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Matilda  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

28/09/2007

2007-09-28T12:33:16+00:00Ne dashuri gjithmon ka humbje dhe fitore
Sa fat qe kisha une me ty
Dhe kush ka humbur ngushellohet me faxhore
Cdo nat Matild mendoj per ty

Ty te kam xhan Matilda
Te dua te duaa
ta dish se me tjeter ste ndrroj
Kur jom larg teje Zemer
Ti se din sa vuaj
Me tjeter ty ste tradhtoj

ty te kam xhan Matilda
te dua te dua
ta dish se me tjeter ste ndrroj
kur jom larg teje zemer
ti se din sa vuaj
me tjeter ty ste tradhtoj

Dy syt e zi une do ti puthi se jon te mira
Dhe buzet qe jan si qershi
Sa po me djeg e dashura
Kjo dashuriaa
Dhe po do vdes do te vdes tek tii

Ty te kam xhan Matilda
Te dua te duaa
ta dish se me tjeter ste ndrroj
Kur jom larg teje Zemer
Ti se din sa vuaj
Me tjeter ty ste tradhtoj

Ty te kam xhan Matilda
Te dua te duaa
ta dish se me tjeter ste ndrroj
Kur jom larg teje Zemer
Ti se din sa vuaj
Me tjeter ty ste tradhtoj

Ty te kam xhan Matilda
Te dua te duaa
ta dish se me tjeter ste ndrroj
Kur jom larg teje Zemer
Ti se din sa vuaj
Me tjeter ty ste tradhtoj

Ty te kam xhan Matilda
Te dua te duaa
ta dish se me tjeter ste ndrroj
Kur jom larg teje Zemer
Ti se din sa vuaj
Me tjeter ty ste tradhtoj


Ky tekst u dërgua nga  linaa
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë