Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Shpirt E Zemer Mi Lendove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nuk kemi video për këtë këngë.

Më kan thënë nëse sheh kur një yll pikon...
At dëshirë që e ke ta plotson...2x

Por nuk qenka e vërtetë vetëm fjalë e kotë...
Përsëri në sytë e mi mke lan vetëm lot 2x

Kam besu në dashuri po prej sot nuk besoj
Një dashni qe e kam pas shpirt e zemër mi lëndoj...2x

Më kan thënë dashuro se më mirë nuk ka...
Por në fund këtë të mirë e kam pa...2x

Por nuk qenka e vërtetë vetëm fjalë e kotë...
Përsëri në sytë e mi mke lanë vetëm lot...2x

Kam besu në dashuri po prej sot nuk besoj...
Një dashni që e kam pas shpirtë e zemër mi lëndoj...2x


Ky tekst u dërgua nga Qnd


Publikimi: 26/10/2008Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente mbi këtë këngëMuharrem Ahmeti - Shpirt E Zemer Mi Lendove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirt E Zemer Mi Lendove".
3. Video është e këngës "Shpirt E Zemer Mi Lendove", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.