Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Ketu Mbaron Per Ne Te Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2'Më dy zemra si një shpirti
bashke jetuam nate
dhe ditë

.........................
Se kam diti se lotë kam
më derdhur se kam diti
ke më lendu
ne ketë jete pa ty nuk jeto dot

[Ref..] 2. Kethu ti tek unë zemra mua po më vuan
kethu ti tek unë të lutem unë ty mos më lere ne vetemi se unë vuaj për ty

.............................................
2Më dy zemra si një shpirti
bashke jetuam nate
dhe ditë

.........................
Se kam diti se lotë kam
më derdhur se kam diti
ke më lendu
ne ketë jete pa ty nuk jeto dot
..................................
[Ref..] 2. Kethu ti tek unë zemra mua po më vuan
kethu ti tek unë të lutem unë ty mos më lere ne vetemi se unë vuaj për ty


Ky tekst u dërgua nga Elbijan


Nuk kemi video për këtë këngë.
Muharrem Ahmeti - Ketu Mbaron Per Ne Te Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ketu Mbaron Per Ne Te Dy".
3. Video është e këngës "Ketu Mbaron Per Ne Te Dy", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0