Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Nuse Je Duke Shkuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

sii kalova rruges sateeee pash dasmoret tuj vallzuuuuuu sdeshtaaa syvee meee i besuuuuuuu seee sottt nusee jee tuuu shkuuuu......si kalova rruges sate pash dasmoret tuj vallzu sdeshta syve me ju besu se sot nuse je tu shkuuu.....
(2x)
qysh ke mujt moj fanatikee ket dashnorit me ja boo qysh je bo rasi moj zemer ti nga une me u nda mkee renuu sa shum me ke renuuu kur te pash ne der se nuse je tu shku
(2x)

thash se tbona qik per veti po ti tiert i ke ndegjuu ka met vra e mira ime ket nuk duhesh me harru
(2x)
qysh ke mujt moj fanatike ket dashnorit meja ba qysh je ba rasi moj zemer ti nga une me u nda mkeee renuuu sa shum me ke renuu kur tkam paa ne der se nusee je tu shkuu
(2x)


Ky tekst u dërgua nga Ee Trentaaaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Muharrem Ahmeti - Nuse Je Duke Shkuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Je Duke Shkuar".
3. Video është e këngës "Nuse Je Duke Shkuar", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0