Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Zemra Po Me Qane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Po Me Qane" kënduar nga Muharrem Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mandi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dita shum e gjat
dhe vjen pa mbarim
neja shum me vjen
thell ne fatin tim
ti me mungon si shiu shkretetires me ndjenja mos luj plotsoma prap deshiren

ref
Si nje lule do te rrisja
te mbledhr n'shpirtin tim
do te mbaja sdo te prisja
te lulzoje pergjithnji

Ti je vetmija ime
dhimbjen ti ma shton
plotsoma prap deshiren
me mua ti jeto
ti me mungon si shiu shkretetires me ndjenja mos luj plotsom prap deshiren

ref.2x
Si nje lule do te rrisja
te mbledhr n'shpirtin tim
do te mbaja sdo te prisja
te lulzoje pergjithnji

Publikimi: 13/10/2013Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente mbi këtë këngëMuharrem Ahmeti - Zemra Po Me Qane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Po Me Qane".
3. Video është e këngës "Zemra Po Me Qane", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.