Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Pusto Zvicër Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(2)
cka te duhet or djal
me shku ne at viran gurbet

(2)
me lan pas lotet e babes
me lan djal nonen e shkret

(2)
pusto zvicer pusto zvicer pusto gjermani
cna i ke mar djemt e ri
vec per pasuri

(2)
mos li shpien edhe vendin
qe te shkosh ne at gurbet

(2)
e len shoqen me te mirin
qe te jetojm gjithmon vet

(2)
pusto zvicer pusto zvicer pusto gjermani
cna i ke mar djemt e ri
vec per pasuri

pustoooo zviceeer......
pusto gjermaniiii....


Ky tekst u dërgua nga Jaran_ds


Publikimi: 01/11/2012Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente mbi këtë këngëMuharrem Ahmeti - Pusto Zvicër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pusto Zvicër".
3. Video është e këngës "Pusto Zvicër", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.