Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Nje Her Kam Vdek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

i ter trupi po me dhem emrin tend kur permend edhe vujtja ma shum shtohet se sdo tgjej ma ne a te vend.

Nje her kam vdek kur ty te lash, dy her kam vdek kur me ste pash dhimbjet si me porosi me vin. Me ke vra.
Tash na ndan shtrati i that edhe dashuria e pa fat afer zemres un tu ndejt por ti je larg.

Nderen tende po trokas fytyr tjeter tash po shoh dua me ty qe te flas por pergjigja ishte jo.

2x
Nje her kam vdek kur ty te lash, dy her kam vdek kur me ste pash dhimbjet si me porosi me vin. Me ke vra.
Tash na ndan shtrati i that edhe dashuria e pa fat afer zemres un tu ndejt por ti je larg.


Ky tekst u dërgua nga Arbnor100


Nuk kemi video për këtë këngë.


Muharrem Ahmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/09/2009


Muharrem Ahmeti - Nje Her Kam Vdek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Her Kam Vdek".
3. Video është e këngës "Nje Her Kam Vdek", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0