Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Ta Dish Sa Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Sa her qe ti te kam larg
zdi pse ndjej shum mall per ty
Me qeteson kur te kam pran
te kam xhan e te kam shpirt (2x)

Reff:(2x)
Ta dish mir se sa te dua
qaje zemren je tek mua
femer tjeter un nuk dua
te kam zemer shum te dua!

Kurr ne jet un nuk kam qar
por tani un qaj per ty
jam i vetem si ne var
nuk kam drit por erresir (2x)

Reff:(2x)
Ta dish mir se sa te dua
qaje zemren je tek mua
femer tjeter un nuk dua
te kam zemer shum te dua!

- TaLLaVa...!

Reff:
Ta dish mir se sa te dua
qaje zemren je tek mua
femer tjeter un nuk dua
te kam zemer shum te dua!


Ky tekst u dërgua nga  saramk


Nuk kemi video për këtë këngë.
Muharrem Ahmeti - Ta Dish Sa Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Dish Sa Te Dua".
3. Video është e këngës "Ta Dish Sa Te Dua", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 1