Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - B13 (Feat. XOXO)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  85

Goo!
Neper clube ,music nate goce sec po shkon
Cunat me makina tbukra mbrapa ci gjermon
Cunat hedhin lekun gocat po kercejn
O na ka ardh I rrush I vogel sonte me na cmend

Hey babe,babe,babe.
Hey lady,lady,lady
Hey babe,babe,babe ti shum bukur po kercen
Me levizjet tua seksi gjith club-in po e cmend
Je sensuale je verbale je lady bomb fare
Ritmi jot I preferum eshte me tekila vava.

Tekila vava tuke gilavav.2x
(Goo)
As makinat dhe as leku ty ste pelqejn
Më e mira qe ti ndjen tallava kercen
Ti vjen vec te rrem tirona ,grupi po troket
Jasha zjarrmi,jasha aaaa se na cmende krejt.

Hey babe,babe,babe.
Hey lady,lady,lady
Hey babe,babe,babe ti shum bukur po kercen
Me levizjet tua seksi gjith club-in po e cmend
Je sensuale je verbale je lady bomb fare
Ritmi jot I preferum eshte me tekila vava.

Tekila vava tuke gilavav.2x


Ky tekst u dërgua nga FabiolaMuharrem Ahmeti
Featuring: XOXO
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/09/2012


Muharrem Ahmeti - B13
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "B13".
3. Video është e këngës "B13", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0