Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Kaloj Dhe Ky Vit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaloj Dhe Ky Vit".
3. Video është e këngës "Kaloj Dhe Ky Vit", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Kaloj Dhe Ky Vit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Fejesa"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00Kaloj kaloj edhe ky vit
Pa ty kaluan shumë natë e ditë...
...
Vajza mëkatet kur të kujtoj
Me lot në sy unë po vajtoj
Unë po vajtoj
Jo, jo se besova se vallahi
Gjithmonë mendova se po don
Se po don
Si s'të erdhi pak gjynah
Ti prej meje me u nda
Si s'të erdhi pak gjynah
Ti prej meje me u nda...
...
Kaloj kaloj edhe ky vit
Pa ty kaluan shumë natë e ditë
Kaloj kaloj edhe ky vit
Pa ty kaluan shumë natë e ditë...
...
Ndoshta shërohem tuj pi raki
Se s'kalon kjo jetë pa ty
Kjo jetë pa ty
Ndoshta harroj Princeshë moj
Atë ditë të zezë
Kur më shkove e pabesë
E pabesë
Si ka ndodhur si në prrallë
Me magji na paskan nda
Si ka ndodhur si në përrallë
Me magji na paskan nda...
...
Kaloj kaloj edhe ky vit
Pa ty kaluan shumë natë e ditë
Kaloj kaloj edhe ky vit
Pa ty kaluan shumë natë e ditë...


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet