Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Nje Dite Djele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

2x:
Nje dit djele me takove,
nje unaz ma dhurove
Ne bes te madhe me dashurove
Kur prej meje su largove

Ref. 2x:
Kjo unaz ka shum kuptim,
m'ke dhuru ti dashurin
Do t'shkoj nones t'i tregoj,
vajzen qe un dashuroj

Ket unaz skom me e heq,
deri diten qe do te vdes
Gjith jeten me kalu,
Te du sa shum te du

Ref. 2x:
Kjo unaz ka shum kuptim,
m'ke dhuru ti dashurin
Do t'shkoj nones t'i tregoj,
vajzen qe un dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Argjend Abdii

Muharrem Ahmeti - Nje Dite Djele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dite Djele".
3. Video është e këngës "Nje Dite Djele", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0