Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Avili Xhan Sever Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

ti ma more zemren mua
ti moj ma copetove
ti ma more zemnren mua
ti moj ma copetove
si ste vjen gjynah per mua
ty moj katile
si ste vjen gjynah per mua
ti moj katile
dua te jem gjithmone ty
pse me lene ne vetmi
dua te ejem gjithmone me ty
pse me le ne vetmi
do te dua moj zemra ime
deri sa te vdes
do te dua moj zemra ime
deri sa te vdes
pse me ben mua te vuaj
pse me ben te qaj
pse me ben mua te vuaj
pse me ben te qaj
ty ta fala jeten time
larg jeton nga zemzra ime
ty ta fala jeten time
larg jeton nga zemra ime
le le le le le le le le
le le le le le le le le


Ky tekst u dërgua nga edison

Muharrem Ahmeti - Avili Xhan Sever
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Avili Xhan Sever".
3. Video është e këngës "Avili Xhan Sever", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0