Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Na Shkoi Jeta Me Marak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Shkoi Jeta Me Marak".
3. Video është e këngës "Na Shkoi Jeta Me Marak", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Muharrem Ahmeti - Na Shkoi Jeta Me Marak (Feat. Fatmir Morina)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

21/10/2014

2014-10-21T16:02:12+01:00Eja ti o shoku im te tregoj se qka mka ngjaa
ajo qe deshta metradhtoj per nje tjeter ajo mla
une edi e ke veshtir vetem ti mos u merzit
se vjen tjetra ma e mir dhe tradhtii dhe per ty sdo tket
une i fala gjith rinin une i fala dashurin
ajo me dha veq tradhtin eja ti o shoku im
se dashni kte hall ka se edhe une e kam kalu
se kjo keshtu e ka ca me fat e ca pa fat

Reff:2
E kujt jeta i buzqeshi kujt ma shum e kujt me pak
e kush morri ate qe deshti na shkoj jeta me marrak
2X


Ky tekst u dërgua nga Getoarb Bala
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë