Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti & Indrit Lelo - Vin Vaporat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vin Vaporat" kënduar nga Muharrem Ahmeti & Indrit Lelo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Duli & Seferi - Vin Vaporat

Vijn vaporat moj nane per rreth detitttt.
Ohh ka po vin o moj nana asqert e mretittt
Ohh ka po vin o moj nana asqert e mretittt

Disa kajshin moj naneee disa knojshinnn
Ohh ka nji leter moj nan n’vilate qojshinn
Ohh ka nji leter moj nan n’vilate qojshinn

Ka nji leter moj nane qojn nvilatee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin gratee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin gratee

Ne mos prejtshin moj nane per shtat vjetteee
ohh le ti morrin moj nane burrat pleqe
ohh le ti morrin moj nane burrat pleqe

Burrat pleq o moj nane pleq me mjekerr
oo ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter
oo ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter

Corona - Vin Vaporat

Vin vaporat moj nane bregut t'detit
o dil e shini moj nanë asqerrt e mretit
o dil e shini moj nanë asqerrt e mretit

Gjysa kjajshin moj nane gjysa knojshin
o ka nji leter moj nane......n'vilajet qojshin
o ka nji leter moj nane......n'vilajet qojshin

Ka nji leter moj nane e leter te gjatë
o ka 7 vjet o moj nanë,na presin grate
o ka 7 vjet o moj nanë,na presin grate

Mos na pritshin moj nane per 7 vjete
o le ti marrin moj nane burrat pleqe
o le ti marrin moj nane burrat pleqe

Burrat pleq o moj nane pleq me mjekerr
o ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter
o ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter


Featuring: Indrit Lelo
Publikimi: 16/03/2017Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente mbi këtë këngëMuharrem Ahmeti & Indrit Lelo - Vin Vaporat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vin Vaporat".
3. Video është e këngës "Vin Vaporat", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti & Indrit Lelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.