Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Boom Boom Boom (Feat. Ilir Tironsi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

(x2)
Ne t'dy kur ja nisim
nuk munen me na nal
Me Ilir Tironsin, Rrem Tirona bam bam bam!

(x2)
Hajde shoqni hajde
ne po knojmë per ju
Rrem Tirona gjithmone, vulat i ka vu

(x2)
Ne t'dy kur ja nisim
nuk munen me na nal
Me Ilir Tironsin, Rrem Tirona bam bam bam!

(x2)
Hajde shoqni hajde
ne po knojmë per ju
Rrem Tirona gjithmone, vulat i ka vu

(x2)
Hajde shoqni hajde
ne po knojmë per ju
Rrem Tirona gjithmone, vulat i ka vu


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooMuharrem Ahmeti
Featuring: Ilir Tironsi
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/07/2017
Muzika: Ilir Tironsi
Teksti: Dritan Shtylla
Orkestrimi: Samuel Kodra


Muharrem Ahmeti - Boom Boom Boom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boom Boom Boom".
3. Video është e këngës "Boom Boom Boom", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0