Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Pak Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

Muzika:

XOXO

Komente

Asnjë Koment

04/08/2018

2018-08-04T18:11:05+00:00Moss... mos kerko te kthehem prap
Te shuaj un cdo gabim qe mfale ti
Joo se pranoj un largesin ne ❤ nuk kam qetsi as dashurii

Jo mos kerko te jesh e imja
Ndjenj e shpirtit tim
Ne kte bot je ti
Dhe vec ti taniiRef
Te dua prap jo sjam arsye
Nuk dua tjemi si m par
Un e kuptova se kush je
Nga ty nuk dua asnje fjal
Pa ty do jem tani
Te jetoj jeten time ne vetmi
Nuk dua tja di per asnje njeri


Fjal... fjal jan vec ndjenjat qe ke
Kur zdite ne zemer tkesh pak dashuri
Kam...kam nevoj un qe te them "ti ishe ajo ndjesi qe mfale jet"

Jo mos kerko te jesh e imja
Ndjenj e shpirtit tim
Ne kte bot je ti
Dhe vec ti tanii

Reff

Te dua prap jo sjam arsye
Nuk dua tjemi si m par
Un e kuptova se kush je
Nga ty nuk dua asnje fjal
Pa ty do jem tani
Te jetoj jeten time ne vetmi
Nuk dua tja di per asnje njeri
X2


Ky tekst u dërgua nga Puffa Bebu Anjezae
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet