Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti, Mandi, Eri Qerimi & Landi Roko - Viti Ri Gon Kalaja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Viti Ri Gon Kalaja".
3. Video është e këngës "Viti Ri Gon Kalaja", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti, Mandi, Eri Qerimi & Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti, Mandi, Eri Qerimi & Landi Roko - Viti Ri Gon Kalaja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  30

Teksti:

Gezim Mneri

Muzika & Orkestrimi:

Albert Sula

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Mandi

Më Shumë Nga

Eri Qerimi

Më Shumë Nga

Landi Roko

05/01/2019

2019-01-05T19:26:18+00:00oooooohhoooooo ej oooooooooo
(Mandi Nishtulla)
2X
Erdhi erdhi viti i ri ke resort Kalaja
Hajde qefin do ta bojna nuk ka vler paraja

(Eri Qerimi)
Iku shkoi nje vit
Stresi Lando na ka lodh
Ke Gon Kalaja m'prit
Do ta knojm vtin e mot

(Landi Roko)
Ti je si florini i vogel
Er Er Qerimi
Ke ma i madhi te dy jemi
Ke Gon Kalaja t'vini

(Mandi Nishtulla)
Un jam Mand Rraketa
Me gjigandet bohet jeta
Gon Kalaja gzime pac
Ad sybardhi esht i lasht

(Mand Nishtulla)
2x
Kam pare
Gono ke shum pare
Ke kompleks Kalaja
do ta djegim fare

(Muharrem Ahmeti)
2x
Sa te kem keshtu
Te kam mikun me te mir
Sot me cunat jam tuj knu
me thuru po kam deshir

(Mandi Nishtulla)
Rrak tak rrak tak tak
Ad sybardhi tkam merak
Albert sula jet jet
Gon kalaja ti je shtet

(Mand Nishtulla)
2x
Kam pare
Gono ke shum pare
Ke kompleks kalaja
do ta djegim fare

(Mandi Nishtulla)
2X
Erdhi erdhi viti i ri ke resort kalaja
Hajde qefin do ta bojna nuk ka vler paraja

(Muharrem Ahmeti)
2x
Erdhi erdhi viti i ri
Ke Goni na gjeti
Me gjith zemer ju uron
Muharrem Ahmeti


Ky tekst u dërgua nga Kevin Lela
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet